PS 8 C Vellen met papieren onderlaag voor verf, lak, plamuur, kunststof

Eigenschappen
Binding Kunsthars
Soort korrel SiC
Bestrooiing Dicht
Ondergrond C-papier
Materiaal
Verf
Lak
Plamuur
Kunststof
Glas
Steen
Metaal universeel
Toepassingsgebieden
Kunststofverwerkende industrie
Schildersbedrijven
Voertuigonderhoud

Perfect voor harde materialen - de schuurvellen PS 8 C

De schuurvellen PS 8 C van Klingspor zijn altijd een goede optie - zelfs op de hardste materiaaloppervlakken. Deze zeer flexibele schuurvellen zijn het gereedschap dat professionals gebruiken om

  • verf,
  • lak,
  • plamuur en
  • kunststof te bewerken.

De schuurvellen PS 8 C zijn speciaal ontworpen voor gebruik op harde en taaie materiaaloppervlakken. Zij leveren dezelfde uitstekende prestaties bij het handschuren en bij gebruik in combinatie met handmachines. Zowel hobbyisten als professionele gebruikers in commerciële omgevingen hebben de hoge kwaliteit en buitengewone prestaties van deze schuurvellen weten te waarderen.

De schuurvellen PS 8 C - zeer flexibel en uiterst veelzijdig

Deze vellen hebben een drager van zeer flexibel latexpapier - een belangrijke factor voor de buitengewone flexibiliteit van deze schuurvellen. Dit C-papier maakt het werken met dit schuurpapier tot een puur plezier. Zelfs complexe werkstukken met afgeronde oppervlakken kunnen moeiteloos worden bewerkt. Het voor dit product gebruikte bindmiddel is een hoogwaardige kunsthars, terwijl de korrel is samengesteld uit siliciumcarbide (SiC). Eén van de opvallendste eigenschappen van deze schuurvellen met dichte korrelbestrooiing is dan ook hun ongeëvenaarde duurzaamheid, zelfs bij grote belastingen.

Net als alle andere producten van Klingspor zijn ook de schuurvellen PS 8 C in een omvangrijke keuze aan korrelgroftes verkrijgbaar, zodat ze voor elk toepassingsgebied geschikt zijn. Dit product wordt geleverd met korrelgroottes 60 tot 150. De breedte van de schuurvellen is 230 mm en de lengte 280 mm. Dit betekent dat het altijd gebruikt kan worden in de meeste in de handel verkrijgbare schuurmachines en -toestellen. Het product kan zowel voor nat schuren als voor droog schuren worden gebruikt. Andere voordelen van dit schuurmiddel in Klingspor's portfolio is de ondersteuning voor een grote variëteit aan gatenpatronen. Klanten kunnen kiezen uit een groot aantal voorgefabriceerde gatenpatronen of kiezen voor een oplossing die Klingspor op verzoek op maat maakt.

Dealer zoeken
Wilt u offline kopen of advies ontvangen voor u aankoopt? Onze dealerzoekfunctie toont u de dichtstbijzijnde Klingspor dealer.