LS 318 JF ACT Banden met linnen onderlaag voor hout
Binding | Kunsthars |
Soort korrel | Aluminiumoxide |
Bestrooiing | Open |
Ondergrond | JF-katoen |
Hout |
Houtverwerkende industrie |
Meubelindustrie |
Ramen- en deurenbouw |
Schuurband LS 318 JF ACT - voor tussen- en eindschuren op hout
Dankzij de zeer flexibele drager van JF-katoen is de schuurband LS 318 JF ACT ideaal voor profielschuurmachines. Dit kwaliteitsproduct van Klingspor is verkrijgbaar als korte en lange schuurband in een grote verscheidenheid aan korrelgroottes. Het is een uitstekende keuze voor toepassingen zoals tussen- en eindschuren op
- keuken- en badkamermeubels,
- stoelen,
- deuren en ramen,
- kindermeubels en
- tuinmeubels.
Premium schuurband met open bestrooiing
De open bestrooiing van de korrel laat de schuurband LS 318 JF ACT van Klingspor uitblinken door een lange levensduur en minimale verstoppingen, bijv. bij profielschuren. De open bestrooiing biedt de gebruiker een hoger afnamevermogen en een verbeterde werkefficiëntie.
Schuurband LS 318 JF ACT - met zeer flexibele katoenen drager voor het schuren van kleine rondingen
De schuurband LS 318 JF ACT van Klingspor heeft een zeer flexibele katoenen drager, die in vergelijking met een papieren drager van papier veel stabieler en scheurvaster is. Deze verbeterde eigenschappen zorgen ervoor dat de schuurband bestand is tegen de zware belasting die ontstaat bij het profielschuren. De schuurband LS 318 JF ACT van Klingspor is met een volledig synthetische hars gebonden en is ook als schuurrol verkrijgbaar.
Wilt u offline kopen of advies ontvangen voor u aankoopt? Onze dealerzoekfunctie toont u de dichtstbijzijnde Klingspor dealer.