CS 411 Y Banden met linnen onderlaag voor RVS (roestvast staal), staal, metaal universeel

Eigenschappen
Binding Kunsthars
Soort korrel Zirkoonoxide
Bestrooiing Dicht
Ondergrond Y-polyester
Materiaal
RVS (roestvast staal)
Staal
Metaal universeel

Klingspor schuurband CS 411 Y - de scheurvaste, krachtige schuurband met een hoog afnamevermogen \De Klingspor schuurband CS 411 Y overtuigt door zijn hoge agressiviteit** en schuurprestatie. De schuurband kan gebruikt worden in combinatie met machines zoals een

  • breedbandmachine,
  • een handgereedschapsbandslijpmachine,
  • een schuurmachine op sokkel,
  • een centerloze schuurmachine en
  • een vlakschuurmachine. Het product is een krachtige schuurband die de meest veeleisende taken in de bewerking van staal en roestvast staal aankan. De schuurband, die verkrijgbaar is in een grote keuze aan korrelgroottes, is ontworpen voor ruwe schuurtoepassingen. Naast professionele gebruikers in handel en industrie waarderen hobbygebruikers en doe-het-zelvers de voordelen die deze krachtige schuurband hen biedt.

High-performance schuurband met ongeëvenaarde scheurbestendigheid

De schuurband CS 411 Y van Klingspor biedt een constant hoge duurzaamheid - zelfs bij veelvuldig en intensief gebruik. De scheurbestendigheid van het materiaal bewijst zich bij de bewerking van roestvast staal, staal en vele andere metaalsoorten met machines zoals een breedbandmachine, een schuurmachine op sokkel of een bandschuurmachine voor handgereedschap. Deze schuurband, herkenbaar aan zijn blauwe schuurmiddel met zijn uitzonderlijke agressiviteit, wordt geleverd met toegevoegde schurende actieve vulstoffen in de plaatsingslaag die de schuurprestaties verhogen - vooral op roestvast staal - omdat ze voorkomen dat de schuurkorrel voortijdig verglaast. Deze waterproof schuurband is verkrijgbaar in meerdere korrelgroottes. De uitgebreide keuze aan korrelgroottes maakt het product geschikt voor een grote verscheidenheid aan dagelijkse schuurwerkzaamheden.

Klingspor schuurband CS 411 Y: geproduceerd met zelfscherpende zirkoonoxide.

Dit materiaal is een zelfscherpende korrel die taaier blijkt te zijn dan gewone aluminiumoxide, waardoor het de voorkeur geniet voor toepassingen waarbij een gelijkmatig kraspatroon over een lange periode vereist is. De korrel die voor de schuurband CS 411 Y is gekozen, is gebonden met een hoogwaardige, volledig synthetische hars, die - samen met de dichte bestrooiing - bijdraagt aan de superieure schuurcapaciteit en de lange levensduur van dit product. De zirkoonoxide is aangebracht op een scheurvaste polyester drager. Klingspor levert de schuurband CS 411 Y als breedband, korte band en in lange band uitvoering of als vijlband.

Dealer zoeken
Wilt u offline kopen of advies ontvangen voor u aankoopt? Onze dealerzoekfunctie toont u de dichtstbijzijnde Klingspor dealer.