QMC 910 Quick-Change schijven voor RVS (roestvast staal), hooggelegeerde staalsoorten

Eigenschappen
Binding Kunsthars
Soort korrel Keramisch aluminiumoxide
Bestrooiing Dicht
Materiaal
RVS (roestvast staal)
Hooggelegeerde staalsoorten

QMC 910 - Quick-Change schijf voor roestvast staal en hooggelegeerd staal

De QMC 910 schuurschijf is speciaal ontwikkeld voor veeleisende toepassingen. Zijn extreem hoge afnamesnelheid loont zich werkelijk op

  • roestvast staal en

  • hooggelegeerd staal.

Deze Quick-Change schijf belichaamt tijdens het gebruik continu agressieve schuureigenschappen. De multibinding maakt koel schuren mogelijk tijdens de bewerking van roestvast staal. De combinatie van deze unieke eigenschappen vertaalt zich in uitstekende resultaten, die zowel hobby-vaklieden als professionele gebruikers overtuigen. Het product is de perfecte optie voor alle gebruikers die veel belang hechten aan het snel voltooien van hun werk en geen compromissen willen sluiten op de kwaliteit van de afwerking van het oppervlak.

Keramisch aluminiumoxide voor ultieme verspaningsprestaties

Dit zeer geavanceerde schuurmiddel levert een hoge verspaningssnelheid op roestvast staal en hooggelegeerd staal. De kwaliteit van de keramische aluminiumoxide die voor dit product wordt gebruikt, stelt gebruikers zelfs in staat om zeer harde materialen te bewerken. De microkristallijne en zelfscherpende keramische korrel zorgt voor onberispelijke slijpresultaten onder de meest uiteenlopende omstandigheden. Een ander voordeel is de grote keuze aan types die Klingspor voor de Quick-Change schijf QMC 910 aanbiedt. Verkrijgbaar in een grote verscheidenheid aan korrelgroottes, is de schijf een uitstekende match voor verschillende toepassingen. De gebruiker kan zowel fijn als grof schuren zonder problemen uitvoeren.

QMC met metalen buitenschroefdraad voor een veilige verbinding

De verbinding wordt gemaakt door de Quick-Change schijf met zijn metalen vergrendeling op de steunschijf te plaatsen en vast te schroeven met behulp van de uitwendige schroefdraadschacht van de steunschijf. Deze verbinding is niet alleen uiterst veilig, maar kan ook in één eenvoudige stap tot stand worden gebracht. Deze eenvoud verkort de installatietijd en maakt dit product buitengewoon veelzijdig. De schijf kan gecombineerd worden met elke gewone haakse slijpmachine. Klanten kunnen de door Klingspor ontworpen adapter QCA 555 als accessoire kopen om de schijf op een haakse slijpmachine te monteren. Met deze adapter kan de schuurschijf in een handomdraai op alle standaard haakse slijpmachines gemonteerd worden.

Alternatieve producten

Dealer zoeken
Wilt u offline kopen of advies ontvangen voor u aankoopt? Onze dealerzoekfunctie toont u de dichtstbijzijnde Klingspor dealer.