FS 764 ACT Fiberschijven voor staal, RVS (roestvast staal), metaal universeel
Binding | Kunsthars |
Soort korrel | Aluminiumoxide |
Bestrooiing | Dicht |
Staal | |
RVS (roestvast staal) | |
Metaal universeel | |
Kunststof |
|
Non-ferro metalen |
|
Hout |
|
Auto-industrie |
Metaalbewerking |
Metaalindustrie |
Staalbouw |
FS 764 ACT - fiberschijf voor hoge afname op staal en roestvast staal
De FS 764 ACT van Klingspor is een fiberschijf die speciaal is ontworpen voor gebruik op staal en roestvast staal. Deze fiberschijf maakt schuurbewerkingen met een hoog afnamevermogen mogelijk. Het gebruikte schuurmiddel is aluminiumoxide. De binding op basis van Klingspor's speciale ACT receptuur zorgt voor een hoge korrelhechting, wat - in combinatie met de gevulkaniseerde vezeldrager - resulteert in een schuurmiddel met een uitstekende duurzaamheid. De voordelen zijn:
- Buitengewone standtijd
- Minimale dichtslibbing
- Werken met een hoog afnamevermogen
- Gelijkmatig krasbeeld
Ruw en agressief schuren met de fiberschijf FS 764 ACT
De robuuste combinatie van drager, binding en korrel vertaalt zich in een agressief schuurvermogen bij het schuren van metaal of het verwijderen van roest van metalen onderdelen en bij het ruw schuren, gladmaken van lasnaden en ontbramen. Om te voorkomen dat het gereedschap de maximaal toegestane snelheid van 80 meter per seconde overschrijdt, moeten de maximale snelheden voor specifieke schijf- / steunschijfdiameters in acht worden genomen:
- 13.300 omwentelingen per minuut bij een diameter van 115 mm
- 12.200 omwentelingen per minuut bij een diameter van 125 mm
- 8.500 omwentelingen per minuut bij een diameter van 180 mm
Gebruik van de fiberschijf FS 764 ACT
De fiberschijf FS 764 ACT is verkrijgbaar in korrelgroottes van grof tot fijn. Daardoor is de fiberschijf FS 764 ACT vooral geschikt voor toepassingen waarbij een hoge afnamecapaciteit en agressief schuurvermogen vereist zijn.
Het te bereiken krasbeeld hangt grotendeels af van de steunschijf die u gebruikt
Klingspor heeft twee verschillende steunschijven voor fiberschijven in haar portfolio: de steunschijf ST 358 soepel en glad en de ST 358 A hard en geribd. Het krasbeeld wordt in niet geringe mate bepaald door de keuze van de steunschijf. De steunschijf medium wordt aanbevolen voor het verkrijgen van een gelijkmatig krasbeeld, bijv. bij het afronden van scherpe kanten of het verkrijgen van een fijnere finish op metalen oppervlakken. De harde en geribbelde steunschijf wordt daarentegen gebruikt voor ruw en agressief schuren, zoals b.v. nodig is bij het afschuinen van kanten of bij ruwe ontbraamwerkzaamheden.
Alternatieve producten


Wilt u offline kopen of advies ontvangen voor u aankoopt? Onze dealerzoekfunctie toont u de dichtstbijzijnde Klingspor dealer.