A 660 R Supra Kronenflex® doorslijpschijven voor staal
| Klasse | Supra |
| Binding | Kunsthars, vezelversterkt |
| Soort korrel | Aluminiumoxide |
| Agressiviteit | |
| Standtijd | |
| Hardheid |
| Staal | |
| RVS (roestvast staal) |
|
| Fabriekstechniek |
| Machine- en containerbouw |
| Metaalbewerking |
| Metaalindustrie |
| RVS-verwerkende industrie |
| Relingbouw |
Kronenflex-doorslijpschijven A 660 R Supra voor roestvrij staal
De Kronenflex-doorslijpschijven A 660 R Supra overtuigen door hun uitstekende snijprestaties en zijn ontworpen voor gebruik op materialen zoals
- roestvrij staal en
- staal.
Hier behaalt de doorslijpschijf van de prestatieklasse Supra zijn beste resultaten. Het product is zeer agressief, overtuigt met een uitstekende standtijd en biedt de beste eigenschappen wat betreft hardheid. De schijf is vrij van ijzer, zwavel en chloor en onderscheidt zich door zijn geringe braamvorming. Hierdoor kunnen in de praktijk altijd professionele resultaten worden behaald. Wie op zoek is naar een doorslijpschijf voor veeleisende taken, doet er goed aan te kiezen voor een Klingspor product. Klingspor biedt doorslijpschijven van de prestatieklasse SUPRA en de A 660 R in verschillende diameters en uitvoeringen.
Beste resultaten bij dagelijks gebruik
Met de A 660 R Supra heeft Klingspor een geoptimaliseerd product in zijn assortiment dat in veel toepassingsgebieden wordt gebruikt. Net als bij alle andere doorslijpschijven en slijpmiddelen van Klingspor wordt als korrelsoort een synthetisch vervaardigde taaie korrel gebruikt, die vooral bij de bewerking van staal zijn vruchten afwerpt. Bovendien biedt het product een hoge verspaning en een lange standtijd. Dit garandeert de beste kwaliteit, maakt langdurig gebruik mogelijk en zorgt voor zeer gelijkmatige resultaten. Dit zijn essentiële voorwaarden voor het behalen van professionele werkresultaten. Verder zijn bij de A 660 R hoge veiligheidsnormen gewaarborgd, onder andere door naleving van de Europese veiligheidsnorm DIN EN 12413 en de oSa-richtlijnen.
Doorslijpschijf met superieure eigenschappen
De A 660 R Supra behoort met 1,0 mm tot de dunne slijpschijven. Hier wordt een overeenkomstig fijn glasweefsel als versterkingsinzet gebruikt. Op deze manier wordt ook bij een dergelijk schijfje een hoog aandeel slijpkorrels bereikt. Klingspor biedt daarmee bij al zijn doorslijpschijven van de kwaliteitsklasse SUPRA, uitstekende prestatiewaarden. Zowel de professional als de doe-het-zelver profiteren van deze positieve eigenschappen bij ambachtelijke projecten.
Alternatieve producten
Wilt u offline kopen of advies ontvangen voor u aankoopt? Onze dealerzoekfunctie toont u de dichtstbijzijnde Klingspor dealer.
